Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Pro dívky a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety na PC zdarma ke stažení, Prapory českých měst, Onlinovky zdarma, Otevřený formát, Vlajky spojených států amerických, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Blahopřání nejen k narození miminka, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, zábava, Vlajky jednotlivých států USA

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vtípky, černý humor, ftipy, frky, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, ftipy, frky, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace, cestování, hry, zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, politické strany a hnutí, hudební zkratky apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Archivář, Miliardáři, Američané, Stoletá válka, Královna, Malíř, Philadelphia Flyers, Básník, Hejtmani, Protektorát, Rakousko-Uhersko, Právník, Esejista, Husité, Slováci, Křesťanství, Hudba, Manýrismus, Fotograf, Herec, Císař, Válka, Poslanec, Překladatel, Starověký Egypt, Angličané, Zavražděn, Továrník, Zpěvačky, Brno, Ministr, Exilový prezident, Pop, ČSSD, AIDS, Vražedkyně apod.

Keywords:internet, č, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Antistresové omalovánky pro dospělé, humor, Životopisy slavných osobností, linky, Nikki Cox, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

úsloví, moudra, rčení, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky

Citáty slavných, úsloví, moudra, rčení, výroky, moudrosti, myšlenky, hlášky, z kategorií citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o bohatství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o dobru od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, zajímavosti, školství, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD wallpapers na PC, výukové pomůcky, Charisma Carpenter, Online testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, webové stránky, Dopravní značení

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Životopis, Komunista, Kancléř, Francouz, Orlík, Podnikatel, New York Rangers, Básník, Továrník, Zpěvačky, Esejista, Exilový prezident, Skladatel, Politik, Královna, Habsburkové, Producent, Upálen, Charta 77, Hejtmani, Komik, Masový vrah, Válka, AIDS, Avangard Omsk, Křesťanství, Francie, Egypt, Dallas Stars, Stoletá válka, Angličané, Poslanci, Generalissimus, Ministr zahraničí, Vládce apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, hudba, rostliny, muži, zvířata, věda, láska, smajlíci a emotikony, sport, jídlo a nápoje, halloween, nástroje a přístroje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, náboženství, dopravní prostředky, hmyz, květiny, ženy a dívky atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Sportovní hry, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. lze použít v obrazovka počítače, mobil, PC, notebook, smartphone, tablet, displej, ultrabook, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10, Android, Windows 98, Windows NT. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, zvířata, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, letadla, noční města, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, rostliny, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, auta. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1024x768, 2048x1536, 2560x2048, hi res 2560x1920, 412x846, 1680x1050, 1152x864, 1280x854, 1920x1200, 2160x3840, 640x480, 1536x2048, 1920x1440, 1600x1200, 2560x1600 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, počítače, cestování, Kalkata, multimédia, Kliparty zdarma, V, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Státní prapory všech zemí, weby, pro děti

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Životopis, Komunista, Kancléř, Francouz, Orlík, Podnikatel, New York Rangers, Básník, Továrník, Zpěvačky, Esejista, Exilový prezident, Skladatel, Politik, Královna, Habsburkové, Producent, Upálen, Charta 77, Hejtmani, Komik, Masový vrah, Válka, AIDS, Avangard Omsk, Křesťanství, Francie, Egypt, Dallas Stars, Stoletá válka, Angličané, Poslanci, Generalissimus, Ministr zahraničí, Vládce apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, hudba, rostliny, muži, zvířata, věda, láska, smajlíci a emotikony, sport, jídlo a nápoje, halloween, nástroje a přístroje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, náboženství, dopravní prostředky, hmyz, květiny, ženy a dívky atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, smartphone, tablet, ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, displej, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Windows 95, OSX, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows NT, Windows 10, Linux Mint, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, květiny, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, motorky, nature - příroda, fraktály, sportovní a závodní auta, zvířata, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy. Vyberte si rozměr z 1680x1050, 2160x3840, 1600x900, 1152x768, 2560x1920, 3200x1800, 360x760, 1280x768, 360x720, 1920x1440, 1280x800, 1920x1280, 1024x600, HD 1280x720, 1440x900, 800x600 atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zemí světa a jejich vlajky, odkazy, zeměpis, zadarmo, Omalovánky zdarma, Online hry pro děti zdarma, F, URL, Online vánoční webzine, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Test, examination, exam, evaluation, assessment, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Sharon Stone
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cestování do USA
Zajímavé internetové odkazy
Elisha Cuthbert
Tipy na Partnerské weby
Yasmine Bleeth
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Natalie Portman
Partnerské internetové stránky
Vlajka Barbadosu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.