Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, politika, počítače, ekonomie a ekonomika, účetnictví, sport, kultura, různé, věda, latina, náboženství a křesťanství, psychologie, hardware, literatura, školství, materiály, fyzika, nemoce, lékařství a medicína, český jazyk, zločin a právo, technika, zkratky, internet atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, cestování, hry a informace

Přísloví, výroky, aforismy, hlášky, moudra, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, aforismy, hlášky, moudra, motta, myšlenky, z kategorií citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, hmyz, ženy a dívky, květiny, nástroje a přístroje, láska, jídlo a nápoje, symboly, dopravní prostředky, stavby, hudba, osobnosti a lidé, mapy, zelenina, nápoje, ptáci, přístroje, věda, muži, Vánoce a Advent, rostliny atd.

Klíčová slova: zeměpis, URL, internet, č, Fotografie topmodelek, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku, F, odkaz, B, multimédia

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, Tablet, Historické ozdoby, Francouzsky, Štědrý den, Ostrava, Šišky, Vánoční prostírání, Drážďany, Jezulátko, Přání, Řetězy, Košíčky, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Koleda, Text, Písnička, Samolepky, Anglicky, Tapeta, Václavské náměstí, Vánoční stromek, Vánoční svícen, Třásně, Osvětlení, Vánoční ozdoby, Vánoční filmy, Popelka, Tiskárna, Striezelmarkt apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, Teolog, Imitátor, Atentát, Prezident, Brno, Křesťanství, Rakousko-Uhersko, Politik, Trest smrti, Slovák, Poprava, Filozof, Češi, Habsburkové, Archivář, Zlatý slavík, Sochař, Zavražděn, Novinář, Textařka, Kancléř, Charta 77, Závodník, Druhá světová válka, Husité, Pittsburgh Penguins, Prezidenti ČR, Český slavík, Ministr, Ministr zahraničí, HIV pozitivní, Továrník, Čeští králové, Československo, Zpěvačka apod.

Keywords:internetové stránky, Státy a jejich prapory, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Omalovánky nejen pro děti, linky, Přehled souborových přípon, cestování, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, doporučujeme, Full HD pozadí na PC, V

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Adventury, Arkády a plošinovky, Barbie hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Náš tip, cestování, hry a informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Nebraska, Indiana, Connecticut, Severní Dakota, Arkansas, Iowa, Havaj, Maryland, Kentucky, Florida, Kalifornie, Nové Mexiko, Colorado, Arizona, Alabama, Maine, Utah, Rhode Island, Ohio, Vermont, New Jersey, Idaho, Jižní Karolína, Texas, Wyoming atd.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Ilustrace, obrázky, weby, Obrázky k vybarvení, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vše o Vánocích, Online hry zdarma, Tapety na plochu květiny, Prapory regionů a království, Nejhranější online hry zdarma, volný čas, hyperlinky

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické a podobně.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: kuriozity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, P, Athletic de Bilbao, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Dopravní značení, Full HD pozadí na PC, Nejhranější hry online

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické a podobně.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro notebook, počítač, PC, mobil, mobilní telefon, smartphone, displej, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 98, Linux Fedora, Red Hat Linux, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Android, Windows 10. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií letadla, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, budovy a stavby, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, příroda, krajina, sportovní pozadí, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1600x900, 2160x3840, 1280x1024, 1536x2560, 2048x1080, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1024x768, 800x1280, 1920x1200, 360x760, 1920x1440, 640x480, 1440x960, 1024x600 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, historie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, zločin a právo, profese a zaměstnání, umělci, osobnosti, žurnalisté a novináři, státní správa, psychologie, politici, věda, poruchy, školství, přezdívky, Spisovatelé a básníci, lékařství, národnost, mytologie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: V, Stručný slovník pojmů a termínů, info, Full HD tapety na PC, Vlajky států obrázků, Wayne Rooney englischer Fußballspieler, Kliparty zdarma, zábava, zajímavosti, pro děti, webovky, Obrázky vlajek měst ČR, Bahrain, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Grunge rock music
Doporučené internetové odkazy
Selena Gomez
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Dubai
Tipy na zajímavé weby
Poker OMAHA hold em
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Wallpapers na plochu hudba

Děkujeme vám za vaši návštěvu.