Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Nové Mexiko, Colorado, Maine, Louisiana, Tennessee, New Hampshire, Rhode Island, Illinois, Severní Karolína, Utah, Virginie, Alabama, Montana, Pensylvánie, Wyoming, Kentucky, Washington, Havaj, Kalifornie, Massachusetts, Missouri, Indiana, Minnesota, New Jersey, Ohio atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní svícen, Adventní trhy, Recepty, Koleda, Jingle Bells, Alkoholový kalendář, Tapeta, Vánoční trhy, Papírový vánoční stromek, Korálky, Stromeček, Jídlo, Pozadí, Drážďany, Historické ozdoby, Slámový adventní věnec, Vánoční punč, Anděl, Rumové řezy, Vídeňský punč, Patchwork, Kuba, Štěstí, Vídeň, Papírové ozdoby, Wallpaper, Text, Linux, Adventní kalendář, Film, Ježíšek apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Maršál, Malíř, Pedagog, Herec, Antropolog, Československo, Komunista, Olympiáda, Vůdce, Rock ‚n‘ Roll, Romantismus, Ministr zahraničí, Husité, Florida Panthers, Češi, Právník, Trest smrti, Imitátor, Císař, Američan, Pittsburgh Penguins, Gymnasté, Hudebnice, Hudba, Boston Bruins, Habsburkové, Druhá světová válka, Francouz, Washington Capitals, Zpěvák, Textařka, KSČ, Zlatý slavík, Němci, Hokej, Masový vrah apod.

Klíčová slova: URL, výukové pomůcky, Tapety na plochu počítače, Full HD tapety na PC zdarma, Jak na barvení vajíčka, Online testy a kvízy zdarma, Státní vlajky států světa, Obrázky vlajek měst ČR, Velikonoční mazanec, pro dospělé, Hry pro nejmenší online, V, Super online flash hry

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky a podobně.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: video soubory, internet a web, šablony dokumentů, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Keywords:odkaz, humor, Nej hry online, školství, Přání k narozeninám, M, Wallpapery do mobilu, Hry pro nejmenší online, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, zeměpis, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, doporučujeme

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, týmy NHL, vojenské hodnosti, měny, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, hudební zkratky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Obrázky zdarma, info, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, kuriozity, weby, zajímavosti, Velikonoční pohled, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled státních vlajek států světa, zadarmo, Životopisy osobností

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Bojové hry, Sportovní hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Postřehové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ftipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o Bohu, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Windows, O Slovácích, O manželství, O Němcích, O důchodcích, O Somálcích, O zvířátkách, O ženách apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: pro děti, Vánoční web, Webové online hry zdarma, Obrázek velikonoční kuře, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značení, Ilustrační obrázky, Přání k svátku, M, internetové stránky, č

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: hyperlinky, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Texas hold em poker, tipy, cestování, počítače, zábava, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Ta vodka chutná jako ředidlo.

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Další odkazy:

Klipart velikonoční inspirace
Odkazy na partnerské weby
Tapety sport na plochu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Doporučené odkazy
Lap Dance
Tipy na zajímavé weby
Angelina Jolie
Tipy na užitečné weby
Blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.