Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Frky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vrah, Slováci, Philadelphia Flyers, Američan, Masový vrah, New Jersey Devils, Mim, Čech, Československo, Režisér, Voják, Husité, Prezident, Hudba, Olympijský vítěz, Washington Capitals, Exilový prezident, Ekonom, Miliardáři, Rock ‚n‘ Roll, Filozof, Máj, Žhavé výstřely, Hokejisté, Česká královna, Komik, NHL, Generalissimus, Básník, Čeští králové, Dramatik, Imitátor, Závodník, Hejtman, New York Rangers, Teolog apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: doporučujeme, pro děti, Online vánoční webzine, Dopravní značení, Obrázek Jóga, odkazy, volný čas, zeměpis, Mariah Carey, Seznam zkratek a akronymů, Kliparty pro Office, Free game online hry, internetové stránky

Fórky, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, vtípky, černý humor, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, geocaching, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Full HD wallpapers na PC, kuriozity, Tapety na PC, Central African Republic, weby, Wallpapers na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, hudební zkratky, státy usa apod.

Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, O mužích, Frky ze života, O škole, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Slovácích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, nástroje, psychologie, nemoce, věda, školství, různé, materiály, sport, počítače, filozofie, ekonomie a ekonomika, zkratky, náboženství a křesťanství, fyzika, lékařství a medicína, politika, software, latina, český jazyk, nápoje, jídlo, hardware, matematika atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Staré hry online, zdroje informací, Online zeměpisné testy zdarma, HTML5 Browserspiel, Nejhranější online testy a kvízy, humor, Online vánoční webzine, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Databáze osobností Kdo je to?, Super online hry zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, státní správa, filozofie, národnost, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, přezdívky, umělci, mytologie, podnikání a podnikatelé, záliby, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, psychologie, politika, osobnosti, žurnalisté a novináři, vlastnosti, poruchy, křesťanství, politici atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, motta, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, motta, bonmoty, výroky, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Adventury, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Nejlepší web stránka, internet, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Wallpapers na plochu, Online zeměpisné testy zdarma, tipy, Světové vlajky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, státní správa, filozofie, národnost, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, přezdívky, umělci, mytologie, podnikání a podnikatelé, záliby, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, psychologie, politika, osobnosti, žurnalisté a novináři, vlastnosti, poruchy, křesťanství, politici atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, věda, smajlíci a emotikony, láska, jídlo a nápoje, ženy a dívky, muži, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, nápoje, zelenina, hudba, ovoce, mapy, stavby, hmyz, rostliny, auta, náboženství, ptáci, sport atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro počítač, phablet, obrazovka počítače, PC, tablet, notebook, displej, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy OSX, Windows 10 Mobile, macOS, Windows 95, Lubuntu, Windows 7, Windows Server 2012, Slackware, Windows NT, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone). Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, motorky, tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, ptáci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, květiny, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 4800x1200, 1920x1200, 320x568, 2560x1600, 1920x1280, HD 1280x720, 1200x1920, 1440x2560, 1366x768, 1600x1200, 2560x2048, 412x846, 393x786, 1800x1440, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, V, F, pro dospělé, Vlajky států USA, Zlatan Ibrahimović, zdarma, zajímavosti, školství, H, výukové pomůcky, Ilustrace, obrázky, Futbol Club Barcelona, 7

Několik fórů na závěr. Vtip V tunelu: Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Vlajka Argentiny
Odkazy na užitečné webové stránky
Fotbalista Fernando Torres
Tipy na užitečné weby
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Poker
Naše tipy na zajímavé stránky
Online tetris hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Flags of the world

Děkujeme vám za vaši návštěvu.