Partnerské weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Akční hry, Animace, Adventury a tak dále.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Samolepky, Vánoční stromek, Vánoční ubrusy, Jmenovka, Tichá noc, Vykrajovátka, PF, Třásně, Plzeň, Film, Písnička, Zima, Striezelmarkt, Tiskárna, Historické ozdoby, K Vytisknutí, SMS, Jmelí, Brno, Vánoční dekorace, Wallpaper, Jesličky, Lindt, Vosí hnízda, Vánoční punč, Milka, Píseň, Sněhová vločka, Přání, Pokrmy, Kavkazská jedle apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Sportovní, Strategie, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky a podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, multimédia, linky, výukové pomůcky, Jak spořit a vytvářet úspory?, Životopisy slavných osobností, školství, Hry pro nejmenší online, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, internet, humor, B, Online vánoční webzine

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Fórky, ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Prapory všech zemí světa, zábava, Přehled formátů souborů, Přehled států světa a jejich vlajek, Texty blahopřání, hyperlinky, pro děti, webové stránky, Omalovánky pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Informace, technika, kultura, informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit soubory těchto typů: písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: F, Prapory českých měst, Přehled vlajek USA, Vše pro zvířecí miláčky, zeměpis, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Sexy Sarah Jessica Parker, počítače, B, Nejhranější hry online, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O škole, O ženách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Slovácích apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Síť, technika, kultura, informace

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Klíčová slova: zdroje informací, kuriozity, weby, Shannon Elizabeth, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Super online flash hry, Sexy Julia Stiles, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, vtípky, fóry, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O škole, O ženách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Slovácích apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, český jazyk, počítače, sport, zkratky, ekonomie a ekonomika, filozofie, věda, různé, chemie, rostliny, fyzika, nápoje, stavebnictví, jídlo, příroda, náboženství a křesťanství, kultura, hardware, software, zločin a právo, školství, účetnictví, matematika atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Anekdoty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, frky, fórky, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O škole, O ekonomech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, zdarma, Super online hry zdarma, URL, Životopisy osobností, Dubai, zajímavosti, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Přehled vlajek USA, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Real Madrid CF
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé webové stránky
Online hry zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Odkazy na užitečné webové stránky
United States
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázková přání k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.