Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, Masový vrah, Komunista, První republika, Ital, Zlatý slavík, Florida Panthers, Maršál, Mim, Egypt, Novinář, Němci, Architekt, Vládce, Státník, Renesance, Hejtmani, Country, Dabérka, Rock ‚n‘ Roll, Trest smrti, Válka, Stoletá válka, Rakousko-Uhersko, Generalissimus, Hokej, Prezident, Žhavé výstřely, Prezidenti, Rakušan, Producent, Český slavík, Čech, ČSSD, Imitátor, Ministři apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, žurnalisté a novináři, záliby, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, státní správa, filozofie, mytologie, politika, školství, sport, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, národnost, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie atd.

Klíčová slova: cestování, školství, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Rihanna, Americké federální vlajky, Full HD tapety ke stažení, Vánoční magazín, Tipy na výlet, V, č, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro dívky online

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Wallpapery na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, notebook, smartphone, displej, monitor, ultrabook, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, tablet, mobil a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, Lubuntu, Windows 95, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Android, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Slackware. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, fraktály, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, Formule 1, sportovní wallpapery, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů HD 1280x720, 1280x768, 1080x1920, 375x812, 2560x1600, 1440x960, 1366x1024, 800x1280, 1280x800, 1800x1440, 1280x1024, 1600x2560, 854x480, Full HD 1080x1920, 1152x864, 750x1334 atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, nápoje, stavby, ženy a dívky, náboženství, květiny, zelenina, ptáci, dopravní prostředky, láska, muži, nástroje a přístroje, symboly, hudba, auta, osobnosti a lidé, rostliny, smajlíci a emotikony, zvířata, věda, Vánoce a Advent, halloween atd.

Tapety na plochu PC - pozadí na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, displej, PC, phablet, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Linux Fedora, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Java ME, Linux Xubuntu, macOS, Linux Mint. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, free wallpapers, Formule 1, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, fantasy, tenisté a tenistky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1536x2560, 640x480, 1366x768, 3200x1200, 1440x900, 800x1280, 768x1024, 1600x2560, 412x846, 1024x600, 1080x1800, 2560x1600, 1024x768, 3200x1800, 1280x1024, 2560x1920 atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:Obrázky vlajek států světa, odkazy, doporučujeme, Vše o Vánocích, Omalovánky k vybarvení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, volný čas, Jak spořit a vytvářet úspory?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, Biografie známých osobností

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, bankovnictví, rostliny, software, ekonomie a ekonomika, cestování, nápoje, zkratky, nástroje, náboženství a křesťanství, latina, věda, literatura, kultura, fyzika, sport, lékařství a medicína, český jazyk, materiály, technika, hardware, psychologie, internet, různé atd.

Vtipy, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, Nebraska, Tennessee, Missouri, Vermont, Minnesota, Aljaška, Washington, Maryland, Nevada, Maine, Montana, Wisconsin, Západní Virginie, Iowa, Utah, Illinois, Virginie, Mississippi, Kentucky, Idaho, Wyoming, Oregon, Arkansas, Connecticut, Texas atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, H, Super online hry zdarma, Přáníčka k svátku, webové stránky, pro dospělé, info, FarmVille social network browser game, Staré hry online, zdroje informací, zdarma, F

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, cestování, počítače, latina, náboženství a křesťanství, literatura, nápoje, ekonomie a ekonomika, hardware, bankovnictví, rostliny, zkratky, účetnictví, zločin a právo, chemie, český jazyk, školství, věda, materiály, sport, nemoce, fyzika, psychologie atd.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Karetní, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ozdoby, K Tisku, bezlepkové cukroví, Adventní trhy, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, Svíčky, Košíčky, Přáníčko, Šišky, Tichá noc, Cesmína, Keramika, Osvětlení, Neviňátko, Jarmark, Film, Bramborový salát, Jmelí, Lindt, Tiskárna, Historické ozdoby, Sněhová vločka, Vánoční svícen, Ostrava, Tisk, Láska nebeská, Schleich, Dia, Perníčky, Vánoční koule apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching, země EU, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Státní prapory, Přehled vlajek USA, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, počítače, Online testy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Sexy Ashlee Simpson, Tapety na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, cestování, počítače, latina, náboženství a křesťanství, literatura, nápoje, ekonomie a ekonomika, hardware, bankovnictví, rostliny, zkratky, účetnictví, zločin a právo, chemie, český jazyk, školství, věda, materiály, sport, nemoce, fyzika, psychologie atd.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Karetní, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ozdoby, K Tisku, bezlepkové cukroví, Adventní trhy, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, Svíčky, Košíčky, Přáníčko, Šišky, Tichá noc, Cesmína, Keramika, Osvětlení, Neviňátko, Jarmark, Film, Bramborový salát, Jmelí, Lindt, Tiskárna, Historické ozdoby, Sněhová vločka, Vánoční svícen, Ostrava, Tisk, Láska nebeská, Schleich, Dia, Perníčky, Vánoční koule apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa Claus, Jmenovky, Zdraví, Svíčky, Bůh, LED svíčky, Přání, Patchwork, Pozadí, Film, Brno, K Vytištění, Atmosféra, Borovice, PF, Sám doma, Špalda, Vánoční svařák, Blahopřání, Vánoční ubrusy, Stromeček, Rumové řezy, Kameňák, Květiny, Skleněné ozdoby, Windows, Šišky, Francouzsky, Striezelmarkt, Husarské knoflíky, Silvestr apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: multimédia, pro děti, odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Kliparty pro dokumenty, Zlatan Ibrahimović, zadarmo, weby, kuriozity, Webové online hry zdarma, A, Staré hry online, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

World countries and flags
Odkazy na zajímavé weby
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajka Korsiky
Zajímavé webové stránky
Fotografie topmodelek
Tipy na užitečné weby
Antistresové omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Smuteční kondolence

Děkujeme vám za vaši návštěvu.