Naše tipy, zábava, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Pozadí na PC - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. doporučujeme pro PC, smartphone, počítač, notebook, ultrabook, phablet, mobil, monitor, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, macOS, Windows 7, BlackBerry OS, Chrome OS, Linux Fedora, Windows XP, FreeBSD, Lubuntu, OSX. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, auta, rostliny, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, voda a bubliny, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, hudební tapety, noční města. Dostupné rozměry hi res 2560x1920, 1200x1920, 1152x864, 1024x768, 1280x854, 1600x1200, 800x600, 1440x900, 1280x768, 1800x1440, 1152x768, 640x480, 320x568, 1600x900, 854x480, 1440x2560 atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, hyperlinky, R, Pozadí na plochu PC, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Online testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Istanbul, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, školství, ú

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Ftipy, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, černý humor, fóry, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O důchodcích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Somálcích, O ekonomech apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, zábava, důležité informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Ježíš Kristus, Advent, Alkoholový kalendář, Štěstí, Plzeň, Adventní věnec, Jmelí, Křesťanství, Ohňostroj, Pokrmy, Tiskárna, Ježíšek, Vánoční svíčky, Tisk, Patchwork, Písnička, Obrazovka, Vánoční hvězda, Lego, Vánoční punč, Štóla, Brambořík, Jesličky, Koledy, PF, Vánoční stromeček, Jmenovka, Neviňátko, Vídeňský punč, K Vytisknutí apod.

Keywords:Státní vlajky zemí, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, linky, Blahopřání k MDŽ, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Velikonoční motiv, počítače, Super free web games zdarma, zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Síť, zábava, důležité informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, grafiku, video soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, doporučujeme, Obrázek červené vajíčko, Staré hry online, Státní prapory, V, Pojem Paškál, Online zeměpisné testy zdarma, URL, Webové online hry zdarma, info

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, ovoce, rostliny, hmyz, symboly, náboženství, sport, ženy a dívky, ptáci, nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, věda, stavby, dopravní prostředky, láska, muži, zvířata, mapy, auta atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, zábava, důležité informace

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, firmy a společnosti, obecné zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: zadarmo, Pozadí na PC, Skvělé hry online zdarma, Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení, tipy, výukové pomůcky, V, Fotografie topmodelek, kuriozity, pro dospělé, Skvělé hry online zdarma

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, ovoce, rostliny, hmyz, symboly, náboženství, sport, ženy a dívky, ptáci, nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, věda, stavby, dopravní prostředky, láska, muži, zvířata, mapy, auta atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, sport, záliby, mytologie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, politici, psychologie, herectví, herci a herečky, historie, osobnosti, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, věda, vlastnosti, národnost, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, nadpřirozené osoby, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: webové stránky, odkazy, internetové stránky, Dopravní značky, zdroje informací, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, volný čas, weby, Slovník pojmů Co je to?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Textová velikonoční blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Význam slova Letnice
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Pojem Dynování
Zajímavé webové stránky
Obrázek Velikonoční zajíc
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázek fialové vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.