Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, mapy, náboženství, auta, nápoje, květiny, rostliny, ženy a dívky, hudba, smajlíci a emotikony, ovoce, halloween, nástroje a přístroje, láska, symboly, věda, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, ptáci, hmyz, zvířata, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Adventury, Závody aut, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Logické hry, Strategie a tak dále.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, Životopisy slavných osobností, Rie Miyazawa, Vánoční web, weby, počítače, Obrázky k vybarvení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, Online vánoční magazín, Přehled formátů souborů

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, sport, láska, symboly, ovoce, mapy, květiny, auta, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, muži, zelenina, hmyz, halloween, nápoje, hudba, zvířata, ženy a dívky, věda, nástroje a přístroje, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, linky, Obrázky a kliparty zdarma, Narozeninová přání a přáníčka, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, školství, Athletic Bilbao club, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Vánoční online hry, Pro dívky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Sportovní, Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické a podobně.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v displej, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, phablet, tablet, smartphone, ultrabook, PC, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 2000, Android, Windows 98, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Slackware, Linux Fedora. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií ptáci, oceán, moře, pláže, nature - příroda, velkoměsta a noční život, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní wallpapery, motorky, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, Formule 1, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1920x1200, 412x846, 1536x2560, 750x1334, 1680x1050, 1280x854, 1920x1080, 1280x768, 1920x1280, 375x812, 320x568, 1280x720 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: webové stránky, pro děti, V, Omalovánky k vybarvení zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, info, multimédia, internet, odkazy

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, český jazyk, náboženství a křesťanství, psychologie, rostliny, politika, matematika, nástroje, věda, latina, hardware, kultura, ekonomie a ekonomika, literatura, filozofie, bankovnictví, technika, počítače, lékařství a medicína, nápoje, fyzika, stavebnictví, účetnictví, cestování atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Členské země americké federace, webovky, Arsenal Football England, Webové online hry zdarma, K, Biografie známých osobností, Cuba, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkaz, doporučujeme

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry. Naleznete zde Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: pro dospělé, Full HD pozadí na PC, internetové stránky, Online testy zdarma, Free game online hry, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, zábava, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Sexy Shakira, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Paris Hilton
Zajímavé webové stránky
Poker online
Odkazy na zajímavé weby
Christina Applegate
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Tipy na zajímavé weby
Vše pro kolo
Linky na partnerské weby
Israel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.