Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Colorado, Georgie, Západní Virginie, Delaware, New York, Nevada, Pensylvánie, Rhode Island, Havaj, Virginie, Utah, Kansas, Maine, Oklahoma, Jižní Dakota, Massachusetts, Montana, Louisiana, Ohio, Wyoming, Oregon, Texas, Kentucky, Maryland, Minnesota atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Obrázky na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro phablet, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobil, monitor, počítač, notebook, tablet a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Android, Windows Server 2012, Java ME, Windows 98, Lubuntu, SUSE Linux, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Slackware. Počítačové tapety pro Windows z kategorií operační systémy, Windows, rostliny, hudební tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, zvířata, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, motorky, motocykly, auta, dopravní prostředky, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 800x1280, 320x568, 1680x1050, 1440x2560, 854x480, 640x480, 1152x864, 1800x1440, 1600x900, 1280x768, 1280x960, 1920x1280, 2560x1600, 1440x960, 1920x1080 Full HD atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Česká královna, Voják, Rakušan, Rakousko-Uhersko, Textařka, Poprava, Závodník, Podnikatelé, Československo, Vražedkyně, Protektorát, Překladatel, Básník, Upálen, Francie, Poslanci, Architekt, Trenérka, Orlík, Stoletá válka, Obchodník, Žhavé výstřely, Trest smrti, Novinář, KSČ, Imitátor, Nobelova cena, Mluvčí, Exilový prezident, Slovenští prezidenti, Továrník, Philadelphia Flyers, Státník, Fotograf, Češi apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, tipy, volný čas, zdarma, Poker karetní hra, F, linky, Tapety na PC, Velký pátek, Online adventní magazín, R, hyperlinky, výukové pomůcky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Logické, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Střílečky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Výroky, moudrosti, myšlenky, bonmoty, motta, úsloví, rčení

Slavné citáty, Výroky, moudrosti, myšlenky, bonmoty, motta, úsloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:počítače, Prapory regionů a království, PC pozadí pro Windows, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, O filmech Avatar 1 a 2, pro děti, zábava, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Hody, hody, doprovody, přejeme šťastné Velikonoce!, zeměpis, Obrázky na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro mobil, počítač, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, PC, phablet, notebook, smartphone, tablet, displej a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Red Hat Linux, OSX, Android, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 2000, macOS. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, zvířata, free wallpapers, hmyz a pavouci, Formule 1, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, motorky. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 1600x900, 360x760, 375x812, 1366x1024, 2560x2048, 2160x3840, 1536x2560, 1600x2560, 320x568, 1920x1080, 800x600, HD 1280x720, 2048x1536, 1280x854, 1920x1080 Full HD atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, World countries and flags, Online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé, Kalkata city, Vlajky států obrázků, cestování, Ilustrační obrázky, weby

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Akční gamesky, Barbie hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, online html5 hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Auta a závodní apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Vánoční koledy, Vánoční trhy, Koleda, Vánoční punč, Láska nebeská, Adventní věnec, Ostrava, Zima, Sám doma, Linux, Drážďany, Strom, Jmenovky, Film, Skleněné ozdoby, Vánoční svícen, Milka, Kuba, Stromeček, Atmosféra, Advent, Sněhová vločka, Košíčky, Recepty, Vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Samolepky, Přání, Písnička, Patchwork apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Koleda, Píseň, Monitor, Cesmína, Hostina, Kuba, Ježíšek, Adventní svícen, Láska nebeská, Sám doma, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Vánoční koledy, Tichá noc, Husarské knoflíky, Pokrmy, Plzeň, Dárky, Smrk, Košíčky, Písnička, Jmenovky, Vánoční svařák, Vánoční dekorace, Štěstí, Špalda, bezlepkové cukroví, Zima, Kameňák, Vánoční svícen, Patchwork apod.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Adventury, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Super online flash hry, Vlajky zemí světa, Online testy zdarma, Hazard games, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Obrázek fialová kraslice, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme, Webové online testy zdarma

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Logické hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Deskovky, Omalovánky, Farmářské hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Adventury apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, úřady a ministerstva, okresy České republiky, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, firmy a společnosti apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, humor, zajímavosti, multimédia, internetové stránky, Obrázek vejce kačenka, zadarmo, webové stránky, Obrázky zdarma, Přehled souborových přípon, V, Vánoční magazín, Obrázek modrozelené vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Obrázek modré vajíčko
Odkazy na partnerské weby
Travel in Europe
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání, gratulace
Odkazy na užitečné webové stránky
Vlajka Venezuely
Partnerské internetové stránky
Obrázky malovaných vajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.