Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, sport, jídlo a nápoje, věda, rostliny, ženy a dívky, hudba, mapy, stavby, symboly, náboženství, muži, Vánoce a Advent, nápoje, ovoce, láska, halloween, nástroje a přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, zvířata, květiny, ptáci atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Adventury, Logické hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Výroky, moudra, myšlenky, moudrosti, motta, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Výroky, moudra, myšlenky, moudrosti, motta, aforismy, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Strategie, Adventury, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, webovky, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, Přání k jmeninám, Státní vlajky států světa, Členské země americké federace, Super online kvízy, Online adventní magazín

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Keywords:hyperlinky, Full HD tapety na PC zdarma, K, volný čas, Vánoční obrázky ke stažení, Biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Online zeměpisné testy zdarma, zadarmo, výukové pomůcky

černý humor, frky, vtipné texty, fóry, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipné texty, fóry, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O manželství, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, měny, hudební zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, politické strany a hnutí, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, weby, zdroje informací, Lidová píseň Anděl pastýřům zvěstoval, Dopravní značky, Staré hry online, č, Recept na nealkoholický vánoční punč, školství, Seznam souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Textař, Husité, Itálie, New Jersey Devils, Obchodník, Dallas Stars, Žijící, Překladatel, Právník, Habsburkové, Češi, Zavražděn, Hejtman, Scénárista, Charta 77, Nobelova cena, Druhá světová válka, Kancléř, Ital, Stoletá válka, Hudebnice, Rakušan, Američan, Mluvčí, Egypt, Slováci, Fotograf, Ministr zahraničí, Rétorika, Dabérka, Florida Panthers, Vládce, Manýrismus, HIV pozitivní, Prezident apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít soubory následujících typů: obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Aljaška, Virginie, Nevada, Utah, Minnesota, Texas, Michigan, Washington, Florida, Colorado, Massachusetts, Tennessee, Alabama, Mississippi, Delaware, Wyoming, Jižní Karolína, Montana, Pensylvánie, Ohio, Oregon, Oklahoma, Západní Virginie, Iowa, Nebraska atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, záliby, vlastnosti, herectví, herci a herečky, politika, umělci, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, filozofie, přezdívky, křesťanství, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, národnost, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, poruchy, sport atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: multimédia, zdarma, odkazy, Mikuláš, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Městské a obecní prapory obcí ČR, Tapety na plochu PC, Omalovánka betlému, linky, humor, internetové stránky

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Textař, Husité, Itálie, New Jersey Devils, Obchodník, Dallas Stars, Žijící, Překladatel, Právník, Habsburkové, Češi, Zavražděn, Hejtman, Scénárista, Charta 77, Nobelova cena, Druhá světová válka, Kancléř, Ital, Stoletá válka, Hudebnice, Rakušan, Američan, Mluvčí, Egypt, Slováci, Fotograf, Ministr zahraničí, Rétorika, Dabérka, Florida Panthers, Vládce, Manýrismus, HIV pozitivní, Prezident apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Animace, Bojové hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, geocaching, země EU apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Adventury, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Omalovánky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Barbie hry apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, Vánoční web, zeměpis, zábava, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, kuriozity, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, Desktop computer wallpapers,

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Sobi
Doporučené odkazy
Adventní koleda
Naše tipy
Recepty na vánoční pokrmy a cukroví
Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.