Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, psychologie, profese a zaměstnání, mytologie, nadpřirozené osoby, věda, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, přezdívky, národnost, politici, poruchy, sport, historie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, fikce a fantasy atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro smartphone, mobil, ultrabook, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, notebook, displej, monitor, počítač, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, macOS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 95, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 10. Full HD wallpapers na PC z kategorií tenisté a tenistky, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, zvířata, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, fraktály, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 1280x800, 1024x768, 1280x854, 375x667, 2560x1600, 1600x2560, 1600x900, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 2560x2048, 2560x1920, 1152x768 atd.

Full HD tapety na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. můžete využít v počítač, notebook, phablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, ultrabook, PC, smartphone, mobil, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 7, OSX, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Slackware, Android. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, dopravní prostředky, noční města, auta, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, zvířata, operační systémy, Windows, wallpapery, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1440x2560, 1280x768, hi res 2560x1920, 1024x768, 750x1334, 375x812, 393x786, 1440x900, 1536x2560, 1800x1440, 1280x854, 1152x768 atd.

Klíčová slova: volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled souborových přípon, zdroje informací, HTML Online browser games, Super online flash hry, Stručný slovník pojmů a termínů, zábava, Tipy na adventní trhy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Super online hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, software, náboženství a křesťanství, školství, bankovnictví, materiály, rostliny, psychologie, cestování, ekonomie a ekonomika, jídlo, nástroje, fyzika, hardware, kultura, stavebnictví, lékařství a medicína, zločin a právo, nápoje, literatura, nemoce, chemie, filozofie, příroda atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Vtípky, fórky, frky, černý humor, vtipy, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, fórky, frky, černý humor, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Němcích, O manželství, O ženách, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Wyoming, Nebraska, Jižní Karolína, Kalifornie, Oregon, Louisiana, Havaj, Vermont, Severní Karolína, Západní Virginie, Wisconsin, Utah, Iowa, Virginie, Massachusetts, Maryland, Ohio, Tennessee, Aljaška, Delaware, Alabama, Arizona, Nevada, Montana, Rhode Island atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Keywords:pro děti, Dopravní značky, Přehled formátů souborů, Nejlepší online hry zdarma, Přání k svátku, webovky, V, internet, Jarmark, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, ptáci, květiny, hudba, ženy a dívky, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport, rostliny, ovoce, auta, muži, nápoje, věda, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, stavby, láska, mapy atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: kuriozity, zeměpis, P, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, Členské země americké federace, odkaz, tipy, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Online hry pro děti zdarma, Pozadí na plochu počítače, URL, Dopravní značky

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: školství, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, info, Vlajky zemí světa, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Online hry pro děti zdarma, Kliparty pro Office, Seznam zkratek a akronymů

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, cestování, zábava i hry

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, V, V, odkazy, linky, Křesťanské omalovánky k tisku, multimédia, zadarmo, humor, Online vánoční webzine, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Full HD tapety na PC, Bermuda,

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Tak takhle se drží škorpión!

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Doporučené odkazy
Moto tapety na PC
Partnerské weby
Andorra
Naše tipy
Vánoční ozdoby
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.