Partnerské weby, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, měny, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, New Hampshire, Texas, Jižní Karolína, Minnesota, Havaj, Kentucky, Ohio, Utah, Idaho, Severní Dakota, Oklahoma, Maine, Delaware, Iowa, Aljaška, Jižní Dakota, Washington, Montana, Nevada, Tennessee, Mississippi, Wyoming, Virginie, Missouri, New York atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, státní správa, politika, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, politici, křesťanství, vlastnosti, historie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, záliby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, národnost, rodinné vztahy, zločin a právo, profese a zaměstnání, školství, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Fóry, anekdoty, fórky, černý humor, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, fórky, černý humor, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, O mužích, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webovky, multimédia, Texty přáníček k svátku podle jmen, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky jednotlivých států USA, zdroje informací, Sobi, kuriozity, V, Seznam státních vlajek, Obrázky zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filmy, Francouzsky, Láska nebeská, Zima, Nový rok, Dia, Advent, Německy, Staroměstské náměstí, Sněhová vločka, Vánoční koule, Vánoce, Sám doma, Keramický adventní věnec, Cesmína, Plocha, Vánoční ubrusy, Vídeňský punč, Jídlo, bezlepkové cukroví, Perníčky, Štědrý den, Samolepky, Keramika, PF, Šišky, Sněhulák, Monitor, Umělý vánoční stromek, Václavské náměstí, Wallpaper apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy, pro dospělé, F, Adventní magazín, Recept na vídeňský punč, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Webové online hry zdarma

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, parkování - parkovačky, Karetní, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: B, info, Free game online hry, Vyzkoušejte si zdobení vánočního stromu online, Obrázky ke stažení, linky, weby, Pozadí na plochu motorky, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Superhry a hry online zdarma, zdarma

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Wallpapery do mobilu - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapery do mobilu. vhodné pro monitor, mobil, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, smartphone, displej, mobilní telefon, notebook, PC, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows 10, Mac, Windows NT, Windows XP, Windows 7, Linux Mint, Linux Xubuntu. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, free wallpapers, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, nature - příroda, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1280x1024, 320x568, 360x720, 2560x1920, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1152x864, 2560x2048, 800x1280, 1152x1920, 360x640, 1920x1080, 1920x1440, 1800x1440, 1024x600 atd.

Klíčová slova: Tapety na PC, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční dekorace, Slovník pojmů Co je to?, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, Gratulace a přání, Dopravní značky, Prapory českých měst, Kliparty pro Office

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, cestování, hry a informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, online html5 hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Logické hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vaření a smažení apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, zkratky, filozofie, hardware, náboženství a křesťanství, český jazyk, příroda, literatura, psychologie, jídlo, školství, ekonomie a ekonomika, fyzika, počítače, rostliny, nemoce, software, stavebnictví, nástroje, bankovnictví, materiály, politika, účetnictví, lékařství a medicína atd.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Nebraska, Florida, Michigan, Utah, Severní Karolína, Idaho, Maine, Delaware, Minnesota, Nové Mexiko, Massachusetts, Západní Virginie, Iowa, Vermont, Rhode Island, Kentucky, Jižní Karolína, Maryland, Severní Dakota, Connecticut, Wyoming, Mississippi, Montana, Aljaška, Georgie atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Tisku, K Vytisknutí, Perníčky, Jezulátko, Jmenovka, Dia, Vánoční pozadí, Vykrajovátka, Osvětlení, Keramika, Vánoční ozdoby, Písnička, Bůh, Ježíš Kristus, Recepty, Striezelmarkt, Tichá noc, Vánoční svícen, Korálky, Vídeň, Koledy, Třásně, Text, Linux, Vánoční dekorace, Monitor, Patchwork, Tisk, Pokrmy, Windows, Plocha apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, K, Dopravní značení, odkazy, výukové pomůcky, Adventní kalendář pro děti i dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Šťastné a veselé Vánoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Poker card game
Doporučené odkazy
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Partnerské weby
Badoo
Tipy na zajímavé weby
Obrázek rolniček
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.