Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, hudba, muži, ovoce, ptáci, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, náboženství, dopravní prostředky, věda, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, stavby, auta, zelenina, ženy a dívky, sport, halloween atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Malíř, Rétorika, Dabérka, Vojevůdce, KHL, Masový vrah, Teolog, Podnikatelé, Angličané, New York Rangers, Češi, Husité, Renesance, Čeští králové, Druhá světová válka, Sebevražda, Náboženství, Slovák, KSČ, Zpěvačka, Spisovatel, Komunisté, Ministr zahraničí, Hejtman, Nobelova cena, Florida Panthers, Rock ‚n‘ Roll, Avangard Omsk, Faraon, Američan, Vůdce, AIDS, Továrník, Charta 77, Stoletá válka, Komunista apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Skvělé hry online zdarma, Super online flash hry, Tichá noc, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory všech zemí světa, Zima, V, Biografie známých osobností, linky, školství

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Střílečky, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Informace, internet, počítače, hry

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Illinois, Západní Virginie, Pensylvánie, Missouri, Oregon, Alabama, Minnesota, Oklahoma, Colorado, Washington, Michigan, Maine, Georgie, Delaware, Tennessee, Florida, Havaj, Jižní Karolína, Arkansas, Texas, New Jersey, Iowa, Rhode Island, Massachusetts, Severní Dakota atd.

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky zemí světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky na PC, Vánoční dárek se stuhou, Super online kvízy, Biografie slavných osobností, Online vánoční webzine, Livre de coloriage, Online hry zdarma, multimédia, Nejlepší školní testy a kvízy

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Vtípky, frky, vtipy, kameňáky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, vtipy, kameňáky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O ženách, O důchodcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Online zeměpisné testy zdarma, Full HD pozadí na PC, Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční, humor, Super online flash hry, webové stránky, Pozadí Vesmír na plochu, výukové pomůcky, webovky, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Full HD pozadí na PC - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro phablet, mobilní telefon, mobil, displej, počítač, PC, smartphone, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Mac, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, Windows 95, macOS, Windows 10, Java ME. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, voda a bubliny, auta, noční města, psi a štěňátka, rostliny, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, budovy a stavby, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, letadla. Stahujte ve velikostech 360x720, 1440x900, hi res 2560x1920, 800x600, 2560x2048, 2560x1600, 1536x2560, 1280x1024, 1152x768, 1280x768, 1280x960, 1600x2560, 1366x1024, 360x760, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768 atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: odkazy, Wallpapery na tablet, info, Vánoční svíčky na obrázku, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky amerických států USA, volný čas, Vánoční zvoneček, K, Vše o Vánocích, Vlajky amerických států USA

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Síť, internet, počítače, hry

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory apod.

Kameňáky, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro tablet, mobilní telefon, phablet, PC, počítač, monitor, smartphone, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows 10, SUSE Linux, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Java ME, Windows 2000, OSX, Lubuntu. Tapety na plochu PC z kategorií motorky, motocykly, auta, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, noční města, rostliny, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 1152x864, 1600x900, 412x846, 375x812, 360x640, 1440x900, 1680x1050, 375x667, 750x1334, hi res 2560x1920, 1280x960, 1152x768, 1920x1440, 360x720, 640x480, 2160x3840 atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, zábava, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, cestování, zdarma, zadarmo, Dopravní značky, Super online flash hry, F, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Naše tipy
Pejsci na plochu PC ke stažení
Partnerské weby
Netradiční dárek k Vánocům
Doporučené odkazy
Vánoční básně
Tipy na zajímavé weby
Adventní jarmarky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.