Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, online html5 hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Adventury, Farmářské hry, Logické hry, Omalovánky, Oblíkačky, Akční gamesky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Informace, inspirace pro volný čas

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak převést následující typy souborů: video soubory, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: ú, Onlinovky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, č, Zlatan Ibrahimović, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Biografie slavných osobností, Sobí omalovánka, zeměpis, Dopravní značky, Členské země americké federace, webovky

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční koledy, Striezelmarkt, Koledy, Santa, Advent, Jmenovka, LED svíčky, Sněhová vločka, Jmelí, Cesmína, SMS, Televize, Alkoholový kalendář, Adventní svícen, Vánoční punč, Zima, Plzeň, Šišky, Koleda, Adventní věnec, Třásně, Milka, Tablet, Vídeň, Vánoční hvězda, Rumové řezy, Špalda, Vánoční kaktus, Jesličky, Silvestr, Adventní kalendář apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Keywords:tipy, Vlajky států světa, internetové stránky, Online hry zdarma, Vánoční dárky, F, zdarma, linky, Sobi, Vánoční web, školství, Pozadí na PC ke stažení

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Velikonoční hry, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, Logické, Vánoční online hry, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, zdroje informací, doporučujeme, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Charlize Theron, pro dospělé, odkaz, weby, Slovník pojmů Co je to?

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro dívky online, hyperlinky, Recepty na vánoční pokrmy a cukroví, zábava, Nejlepší školní testy a kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přání k narozeninám, humor, info, Vlajky států USA

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, inspirace pro volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, filozofie, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, vlastnosti, historie, zločin a právo, věda, herectví, herci a herečky, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, křesťanství, mytologie, umělci, záliby, osobnosti, politika, fikce a fantasy, školství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky atd.

Klíčová slova: F, zajímavosti, kuriozity, Přehled formátů souborů, webové stránky, Vánoční svíčky na stromeček i do oken, F, Hry pro nejmenší online, Hry pro kluky, Obrázky na plochu PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vánoční betlém,

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Další odkazy:

Naše tipy
Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky
Zajímavé internetové odkazy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Partnerské weby
Krabice s vánočním dárkem
Tipy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.